B37871K5102J070
B37871K5102J070
Onderdeel nummer:
B37871K5102J070
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP CER 1000PF 50V NP0 1206
Data papier:
B37871K5102J070.pdf
Invoering
Kopen B37871K5102J070 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.035" (0.90mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:B37871K
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Andere namen:B37871K5102J 70
B37871K5102J70
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37871K5102J070
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1000PF 50V NP0 1206
Capaciteit:1000pF