B37872K1473K070
B37872K1473K070
Onderdeel nummer:
B37872K1473K070
Beschrijving:
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Data papier:
B37872K1473K070.pdf
Invoering
Kopen B37872K1473K070 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.031" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:B37872K
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37872K1473K070
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Capaciteit:0.047µF