B37872K5223K060
B37872K5223K060
Onderdeel nummer:
B37872K5223K060
Beschrijving:
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Data papier:
B37872K5223K060.pdf
Invoering
Kopen B37872K5223K060 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.031" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie:B37872K
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Andere namen:B37872K5223K 60
B37872K5223K60
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37872K5223K060
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Capaciteit:0.022µF