B37984M5334K058
B37984M5334K058
Onderdeel nummer:
B37984M5334K058
Beschrijving:
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Data papier:
B37984M5334K058.pdf
Invoering
Kopen B37984M5334K058 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm)
Serie:B37984M
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B37984M5334K 58
B37984M5334K58
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37984M5334K058
lead Style:Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.098" (2.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Beschrijving:CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Capaciteit:0.33µF