Kopen B41022A6335M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | B41022 |
| Ripple Current: | 24mA @ 120Hz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41022A6335M000 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41022A6335M |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.059" (1.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.3µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL |
| Capaciteit: | 3.3µF |