B41044A3109M
Onderdeel nummer:
B41044A3109M
Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
B41044A3109M.pdf
Invoering
Kopen B41044A3109M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41044
Ripple Current:2.4mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41044A3109M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41044A3109M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:22 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.476" (37.50mm)
Uitgebreide beschrijving:10000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:10000µF