B41580A9478M
Onderdeel nummer:
B41580A9478M
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Data papier:
B41580A9478M.pdf
Invoering
Kopen B41580A9478M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.406" Dia (35.70mm)
Serie:B41580
Ripple Current:7.5A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B41580A9478M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41580A9478M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.500" (12.70mm)
Impedantie:39 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 35 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):35 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Capaciteit:4700µF