B41605A5688M9
B41605A5688M9
Onderdeel nummer:
B41605A5688M9
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41605A5688M9.pdf
Invoering
Kopen B41605A5688M9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B41605
Ripple Current:6.9A @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:495-3704
B41605A5688M 9
B41605A5688M009
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41605A5688M9
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.331" (8.40mm)
Impedantie:15 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.575" (40.00mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):19 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:6800µF