B41693A7337Q7
Onderdeel nummer:
B41693A7337Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
beschikbare kwaliteit:
16328 Pieces
Data papier:
B41693A7337Q7.pdf
Invoering
Kopen B41693A7337Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:40V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Serie:B41693
Ripple Current:2A @ 10kHz
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41693A7337Q 7
B41693A7337Q007
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41693A7337Q7
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:140 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:330µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 320 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):320 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Capaciteit:330µF