B41789K8597Q001
Onderdeel nummer:
B41789K8597Q001
Beschrijving:
CAP ALUM 590UF 63V RADIAL
Data papier:
B41789K8597Q001.pdf
Invoering
Kopen B41789K8597Q001 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41789
Ripple Current:5.5A @ 10kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41789K8597Q1
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41789K8597Q001
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.650" (16.50mm)
Impedantie:33 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.614" (41.00mm)
Uitgebreide beschrijving:590µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 105 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):105 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 590UF 63V RADIAL
Capaciteit:590µF