Kopen B41827A4225M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | B41827 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41827A4225M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41827A4225M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2.2UF 20% 16V RADIAL |
| Capaciteit: | 2.2µF |