B41827A5228M
Onderdeel nummer:
B41827A5228M
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41827A5228M.pdf
Invoering
Kopen B41827A5228M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41827
Ripple Current:1.56A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41827A5228M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41827A5228M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:2200µF