Kopen B41828A2159M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | B41828 |
| Ripple Current: | 2.131A @ 120Hz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41828A2159M000 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41828A2159M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.476" (37.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 15000µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL |
| Capaciteit: | 15000µF |