B41858D4337M8
Onderdeel nummer:
B41858D4337M8
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
B41858D4337M8.pdf
Invoering
Kopen B41858D4337M8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:-
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41858D4337M008
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858D4337M8
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:246 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):274 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:330µF