B41868R4478M
Onderdeel nummer:
B41868R4478M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
B41868R4478M.pdf
Invoering
Kopen B41868R4478M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41868
Ripple Current:2.325A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41868R4478M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41868R4478M
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 150°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:28 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
ESR (Equivalent Series Resistance):29 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:4700µF