B41868W7158M
Onderdeel nummer:
B41868W7158M
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41868W7158M.pdf
Invoering
Kopen B41868W7158M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41868
Ripple Current:1.861A @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41868W7158M000
Fabrikant Onderdeelnummer:B41868W7158M
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 150°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:39 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
ESR (Equivalent Series Resistance):41 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:1500µF