Kopen B43044A2157M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | B43044 |
| Ripple Current: | 1.5A @ 100kHz |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43044A2157M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | 270 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL |
| Capaciteit: | 150µF |