B43086F2226M
Onderdeel nummer:
B43086F2226M
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
B43086F2226M.pdf
Invoering
Kopen B43086F2226M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B43086
Ripple Current:456mA @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43086F2226M000
Fabrikant Onderdeelnummer:B43086F2226M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:22µF