B43310A5478M
B43310A5478M
Onderdeel nummer:
B43310A5478M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43310A5478M.pdf
Invoering
Kopen B43310A5478M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43310
Ripple Current:11.2A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:495-3670
B43310A5478M000
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43310A5478M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):5.118" (130.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 41 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):41 mOhm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:4700µF