B43455A9129M3
Onderdeel nummer:
B43455A9129M3
Beschrijving:
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Data papier:
B43455A9129M3.pdf
Invoering
Kopen B43455A9129M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.583" Dia (91.00mm)
Serie:B43455
Ripple Current:19.6A @ 100Hz
Andere namen:B43455A9129M003
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455A9129M3
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:14 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):8.740" (222.00mm)
Uitgebreide beschrijving:12000µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):12 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Capaciteit:12000µF