B43501A9107M67
Onderdeel nummer:
B43501A9107M67
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43501A9107M67.pdf
Invoering
Kopen B43501A9107M67 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43501
Ripple Current:790mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43501A9107M 67
B43501A9107M067
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43501A9107M67
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.06 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 660 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):660 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:100µF