B43504A397M
Onderdeel nummer:
B43504A397M
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Data papier:
B43504A397M.pdf
Invoering
Kopen B43504A397M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:1.7A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504A 397M
B43504A0397M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504A397M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:410 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):350 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Capaciteit:390µF