Kopen B43504A826M80 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 420V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | B43504 |
| Ripple Current: | 550mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | B43504A 826M 80 B43504A0826M0080 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43504A826M80 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 1.95 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.268" (32.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 82µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.65 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP |
| Capaciteit: | 82µF |