B43504A9397M67
Onderdeel nummer:
B43504A9397M67
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43504A9397M67.pdf
Invoering
Kopen B43504A9397M67 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43504
Ripple Current:1.7A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43504A9397M 67
B43504A9397M067
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43504A9397M67
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:280 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):220 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:390µF