B43508A2337M82
Onderdeel nummer:
B43508A2337M82
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43508A2337M82.pdf
Invoering
Kopen B43508A2337M82 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43508
Ripple Current:1.05A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43508A2337M 82
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43508A2337M82
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:480 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.071" (27.20mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):350 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:330µF