Kopen B43508B5107M87 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B43508 |
| Ripple Current: | 670mA @ 100Hz |
| Andere namen: | B43508B5107M 87 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43508B5107M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 1.73 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.071" (27.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.23 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.23 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP |
| Capaciteit: | 100µF |