B43510B6567M87
Onderdeel nummer:
B43510B6567M87
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Data papier:
B43510B6567M87.pdf
Invoering
Kopen B43510B6567M87 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:500V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43510
Ripple Current:2.33A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Andere namen:B43510B6567M087
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43510B6567M87
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.984" (25.00mm)
Impedantie:280 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.843" (72.20mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 200 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):200 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Capaciteit:560µF