B43510B6687M80
Onderdeel nummer:
B43510B6687M80
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
Data papier:
B43510B6687M80.pdf
Invoering
Kopen B43510B6687M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:500V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43510
Ripple Current:2.73A @ 100Hz
Andere namen:B43510B6687M080
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43510B6687M80
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.984" (25.00mm)
Impedantie:230 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.024" (102.20mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):170 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
Capaciteit:680µF