B43512A3477M000
Onderdeel nummer:
B43512A3477M000
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP 4LD
Data papier:
B43512A3477M000.pdf
Invoering
Kopen B43512A3477M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:385V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43512
Ripple Current:2.84A @ 100Hz
Andere namen:B43512A3477M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43512A3477M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Impedantie:250 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):170 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP 4LD
Capaciteit:470µF