Kopen B43564A228M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 2.532" Dia (64.30mm) |
| Serie: | B43564 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43564A 228M B43564A0228M000 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43564A228M |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | 1.122" (28.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 4.232" (107.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW |
| Capaciteit: | 2200µF |