Kopen B43584A4278M3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 350V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 2.532" Dia (64.30mm) |
| Serie: | B43584 |
| Ripple Current: | 8.8A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43584A4278M003 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43584A4278M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.122" (28.50mm) |
| Impedantie: | 47 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2700µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 39 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW |
| Capaciteit: | 2700µF |