Kopen B43601C9337M87 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43601 |
| Ripple Current: | 1.63A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | B43601C9337M087 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43601C9337M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 450 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.071" (27.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 330 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP |
| Capaciteit: | 330µF |