B43630A5277M087
Onderdeel nummer:
B43630A5277M087
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43630A5277M087.pdf
Invoering
Kopen B43630A5277M087 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43630
Ripple Current:1.81A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43630A5277M 87
B43630A5277M87
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43630A5277M087
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:660 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):430 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:270µF