B43642C9477M000
Onderdeel nummer:
B43642C9477M000
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43642C9477M000.pdf
Invoering
Kopen B43642C9477M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43642
Ripple Current:2.03A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43642C9477M
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43642C9477M000
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:280 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.259" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:470µF