B43644B6396M000
Onderdeel nummer:
B43644B6396M000
Beschrijving:
ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5
Data papier:
B43644B6396M000.pdf
Invoering
Kopen B43644B6396M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:500V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:-
Serie:B43644
Ripple Current:390mA @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43644B6396M
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43644B6396M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:3.10 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:39µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.10 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.10 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5
Capaciteit:39µF