B43697A5106Q7
Onderdeel nummer:
B43697A5106Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 450V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13421 Pieces
Data papier:
B43697A5106Q7.pdf
Invoering
Kopen B43697A5106Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Serie:B43697
Ripple Current:480mA @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B43697A5106Q007
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43697A5106Q7
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:4.3 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:10µF 450V Aluminum Capacitors Axial, Can 11 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):11 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 450V AXIAL
Capaciteit:10µF