B43888A4685M
Onderdeel nummer:
B43888A4685M
Beschrijving:
CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Data papier:
B43888A4685M.pdf
Invoering
Kopen B43888A4685M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B43888
Ripple Current:180mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43888A4685M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43888A4685M
Lifetime @ Temp.:-
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.669" (17.00mm)
Uitgebreide beschrijving:6.8µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 48.8 Ohm @ 120Hz
ESR (Equivalent Series Resistance):48.8 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Capaciteit:6.8µF