B72207S1140K111
B72207S1140K111
Onderdeel nummer:
B72207S1140K111
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Data papier:
B72207S1140K111.pdf
Invoering
Kopen B72207S1140K111 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):22V
Varistor Voltage (Min):19.8V
Varistor Voltage (Max):24.2V
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Disc 7mm
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Maximale DC Volts:16VDC
Maximale AC Volt:14VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B72207S1140K111
Energie:0.90J
Beschrijving:VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Huidige - Surge:250A
Capacitieve @ Frequentie:2300pF @ 1kHz