Kopen B72214S381K101 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 620V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 558V |
| Varistor Voltage (Max): | 682V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 14mm |
| Andere namen: | 495-5946 B72214S 381K101 B72214S0381K101 B72214S381K101-ND S14K385 S14K385-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 505VDC |
| Maximale AC Volt: | 385VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72214S381K101 |
| Energie: | 80J |
| Beschrijving: | VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM |
| Huidige - Surge: | 4.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 315pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |