B72225T4141K101
Onderdeel nummer:
B72225T4141K101
Beschrijving:
VARISTOR 220V 20KA DISC 25MM
Data papier:
B72225T4141K101.pdf
Invoering
Kopen B72225T4141K101 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):220V
Varistor Voltage (Min):198V
Varistor Voltage (Max):242V
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Box - 3 Lead
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Maximale DC Volts:180VDC
Maximale AC Volt:140VAC
Fabrikant Onderdeelnummer:B72225T4141K101
Energie:195J
Beschrijving:VARISTOR 220V 20KA DISC 25MM
Huidige - Surge:20kA
Capacitieve @ Frequentie:1860pF @ 1kHz