Kopen B72500E0170K060 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 24.3V |
| Varistor Voltage (Max): | 29.7V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | 495-4623-2 B72500E 170K 60 CT0603K17G |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 22VDC |
| Maximale AC Volt: | 17VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72500E0170K060 |
| Energie: | 0.20J |
| Beschrijving: | VARISTOR 27V 30A 0603 |
| Huidige - Surge: | 30A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 100pF @ 1kHz |