Kopen B72510T1140S272 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | - |
| Varistor Voltage (Max): | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 16VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72510T1140S272 |
| Energie: | 0.30J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 120A 0805 |
| Huidige - Surge: | 120A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 350pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |