Kopen B72542V1300K62 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 47V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 42.3V |
| Varistor Voltage (Max): | 51.7V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2220 (5750 Metric) |
| Andere namen: | B72542V1300K 62 B72542V1300K062 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 34VDC |
| Maximale AC Volt: | 30VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B72542V1300K62 |
| Energie: | 12J |
| Beschrijving: | VARISTOR 47V 1.2KA 2220 |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Email: | [email protected] |