Kopen B78148S1153K9 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | BC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | B78148S1153K 9 B78148S1153K009 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B78148S1153K9 |
| Inductie: | 15µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 2.52MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 20MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 600 mOhm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 600 mOhm Max |
| Huidige score: | 610mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |