B78148S1153K9
Onderdeel nummer:
B78148S1153K9
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH
Data papier:
B78148S1153K9.pdf
Invoering
Kopen B78148S1153K9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
afscherming:Unshielded
Serie:BC
ratings:-
Q @ Freq:60 @ 2.52MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B78148S1153K 9
B78148S1153K009
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B78148S1153K9
Inductie:15µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Test:2.52MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:20MHz
Uitgebreide beschrijving:15µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 600 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH
DC Resistance (DCR):600 mOhm Max
Huidige score:610mA