Kopen B82134A5152M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82134 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5608-2 B82134A5152M-ND B82134A5152M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Iron |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82134A5152M |
| Inductie: | 30µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 44MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 30µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 300 mOhm Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 30UH 1.5A 300 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 300 mOhm |
| Huidige score: | 1.5A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |