Kopen B82144A2105J9 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | LBC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 252kHz |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | B82144A2105J 9 B82144A2105J009 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82144A2105J9 |
| Inductie: | 1mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.8 Ohm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 1MH 200MA 3.8 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 3.8 Ohm Max |
| Huidige score: | 200mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |