Kopen B82145A1565J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | HLBC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | B82145A1565J000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82145A1565J |
| Inductie: | 5.6mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 5.6MH THROUGH HOLE |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Huidige score: | - |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |