B82432A1102K000
B82432A1102K000
Onderdeel nummer:
B82432A1102K000
Beschrijving:
FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM
Data papier:
B82432A1102K000.pdf
Invoering
Kopen B82432A1102K000 met BYCHPS
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:SMD
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SIMID
ratings:-
Q @ Freq:25 @ 7.96MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2-SMD, J-Lead
Andere namen:495-75658-2
B82432A1102K
B82432A1102K000-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Onderdeelnummer:B82432A1102K000
Inductie:1µH
Hoogte - Zittend (Max):0.126" (3.20mm)
Frequentie - Test:1MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:260MHz
Uitgebreide beschrijving:1µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Beschrijving:FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM
DC Resistance (DCR):280 mOhm Max
Huidige score:600mA