Kopen B82432A1102K000 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | SIMID |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 25 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, J-Lead |
| Andere namen: | 495-75658-2 B82432A1102K B82432A1102K000-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82432A1102K000 |
| Inductie: | 1µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Frequentie - Test: | 1MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 260MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 2-SMD, J-Lead |
| Beschrijving: | FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 280 mOhm Max |
| Huidige score: | 600mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |