Kopen B82475M1334K met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82475M1 |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82475M1334K |
| Inductie: | 330µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.15 Ohm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.15 Ohm Max |
| Huidige score: | 520mA |
| Current - Verzadiging: | 550mA |
| Email: | [email protected] |