Kopen B82720S2301N042 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.587" L x 0.524" W (14.90mm x 13.30mm) |
| Serie: | B82720 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Vertical, 8 Gull Wing |
| Andere namen: | B82720S2301N 42 B82720S2301N42 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82720S2301N042 |
| Inductie @ Frequentie: | 22mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.421" (10.70mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 22mH @ 10kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 1.5 Ohm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 22MH 300MA 4LN |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 1.5 Ohm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 300mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |